Yasal Sorumluluk Sınırı

Bu web sitesine erişim ve sitenin kullanımı aşağıdaki koşullara ve şartlara tabidir. Lütfen bu koşulları dikkatlice okuyunuz. Bu site kullanılmaya başlandığında bu koşul ve şartları kabul etmiş sayılırsınız.

Bu sitedeki tüm bilgi, metin, grafik ve bağlantılar yalnızca bilgilendirme amaçlıdır.

Bu sitede bulunan bilgi, metin, grafik ve bağlantılar İngiliz Dilbilimi Bölümü (İDB) tarafından bir hizmet olarak sunulmuştur. İngiliz Dilbilimi Bölümü bilgi, metin, grafik, bağlantı ya da diğer sunucularda tutulan öğelerin doğrulunun ya da bütünlüğünün garantisini vermez.

İngiliz Dilbilimi Bölümü bu sitede sağlanan tüm çokluortam dosyalarının asıl kaynaklarının sahibidir.

Bu siteden herhangi bir çokluortam dosyasını indirmeniz durumunda uluslararası hukukun öngördüğü 24 saat periyodunu kabul etmiş olacaksınız. Bu 24 saatlik periyot tamamlanmadan önce, bu dosya ya da dosyaları sabit diskinizden yada kopyaladığınız yerden silmeniz gerekmektedir.

Bu siteden herhangi bir şey indirdiğinizde indirdiğiniz dosyayla ilgili olarak İngiliz Dilbilimi Bölümünü ya da İngiliz Dilbilimi Bölümü sunucusunu sorumlu tutamazsınız. Dosyayı indirerek tüm yasal sorumluluğu üstlenmiş olursunuz ve İngiliz Dilbilimi Bölümü herhangi bir yasal soruşturma için sorumlu tutulamaz.

Yeni çağ Dijital Telif Hakkı Kanunu (Digital Millennium Copyright Act) gereğince, telif hakkı sahibinden resmi bir uyarı gelmesi durumunda İngiliz Dilbilimi Bölümü, telif hakkı ihlal edilmiş materyali süratle kaldıracak ya da erişimi engelleyecektir.

Burada anılan ürünler ürünün sahibi olan kişilerin markasıdır.

Hacettepe Üniversitesi İngiliz Dilbilimi Bölümü
06800 Beytepe Ankara